ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب پلاگین تم آی آر برای خرید محصولات مورد نظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد خریدار و  وبسایت پلاگین تم آی آر با آدرس https://plugin-theme.ir می‌باشد که در این قرارداد به اختصار پلاگین تم آی آر نامیده می‌شود.

۱- برای خرید محصولات عضویت در سایت الزامی می باشد .

۲ – درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت به ثبت برسد.

۳- خرید محصول از سایت به منزله مالکیت شما بر محصول و انتشار مجدد آن و فروش آن در سایت یا مکانی دیگر نمی باشد .

۴- در مورد محصولات خارجی که صرفا فقط فارسی سازی میشوند . حل مشکلات و باگ های آنها چنانچه در اثر فارسی سازی باشد با فروشگاه است در غیر این صورت باید تا آمدن نسخه جدید و حل باگ توسط طراح خارجی صبر کنید  و پلاگین تم آی آر نمی تواند باگ های افزونه ها یا قالب ها را برای شما رفع کند .

۵- محصول خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و کد‌های استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. پلاگین تم آی آر مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها را نخواهد داشت.

۶- تنظیم افزونه ها و قالب ها بر عهده خریدار خواهد بود مگر در مواردی که خدمت تنظیم محصول را خریداری کرده باشد .

۷- محصولات پلاگین تم آی آر بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربران ارائه می‌شود. بدیهی است قالب‌ها و افزونه‌هایی که بصورت فایل در اختیار شما قرار داده می‌شود، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات طراحان خارجی دیگر آپدیت های انها را ارائه ندهند . در هر صورت دریافت آپدیت تا زمانی امکان پذیر است که طراح خارجی آنرا ارائه دهد . 

۸- اطلاعات شخصی شما نزد سایت محفوظ می باشد و برای کارهای تبلیغاتی استفاده نخواهد شد و در اختیار فرد یا سایتی قرار داده نخواهد شد .

۹- پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

۱۰- محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان فنی و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از پلاگین تم آی آر حذف خواهد شد.

۱۱- پلاگین تم آی آر هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد .

۱۲- خدمات پلاگین تم آی آر به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود.پلاگین تم آی آر هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.پلاگین تم آی آر تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

۱۳- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و پلاگین تم آی آر هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت

۱۴-تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات پلاگین تم آی آر تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه پلاگین تم آی آر و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، پلاگین تم آی آر حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت پلاگین تم آی آر در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا پلاگین تم آی آر مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت پلاگین تم آی آر کنترل نماید.

۱۵- با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت پلاگین تم آی آر، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط پلاگین تم آی آر را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.