توضیحات محصول

افزونه bookly یکی از برترین افزونه رزرواسیون وردپرس است که یک سیستم رزرو ونوبت دهی عالی برای وردپرس می تواند ایجاد کند ، افزونه bookly دارای نسخه ی رایگانی در مخزن وردپرس است اما یک افزودنی به نام bookly pro دارد که ویژگی های بیشتری را به افزونه bookly می دهد اما در نسخه های جدید افزونه bookly pro مقدار قابل توجهی از امکاناتش از آن حذف و به صورت افزودنی هایی جداگانه از این به بعد ارائه میشوند در حال حاضر با توجه به افزودنی های رسمی bookly pro

در وبسایت سازنده :  https://www.booking-wp-plugin.com/product-category/all-add-ons

بیش از ۴۰ افزودنی فروخته میشود ، در پلاگین تم آی آر سعی شد برخی از مهمترین و پرکاربردترین این افزودنی ها را یکجا برای فروش قرار بدهیم ، لازم به ذکر است همه این افزودنی ها اورجینال هستند و مرتب بروزرسانی خواهند شد .

اسامی افزودنی این بسته که برای فروش در حال حاضر قرار گرفته است عبارتند از :

۱- افزودنی (Bookly Group Booking (Add-on نسخه : ۱.۵ ، افزونه رزرواسیون گروه Bookly به شما امکان می دهد تا قرارهای ملاقات برای گروههای مشتری را تعیین کنید.

۲-  افزودنی (Bookly Multiply Appointments (Add-on نسخه : ۱.۹ ، افزودنی Bookly Multiply Appointments به شما اجازه میدهد که مشتریان با رزرو چندین سرویس یکسان در قرارهای متوالی ، مدت قرار ملاقاتهای خود را تعیین کنند.

۳- (Bookly Service Extras (Add-on نسخه : ۲.۷ ، افزودنی Bookly Service Extras مرحله جدیدی را در رزرو Bookly معرفی می کند. در این مرحله مشتریان شما می توانند موارد دیگری را برای افزودن به سرویس انتخاب شده انتخاب کنند.

۴- افزودنی (Bookly Packages (Add-on نسخه : ۲.۶ ، افزودنی Bookly Packages به شما امکان می دهد تا خدمات را به صورت بسته بفروشید.

۵- افزودنی (Bookly Locations (Add-on نسخه : ۲.۷ (آپدیت ۱۵ شهریور ) ، افزودنی Bookly Locations ، مکان های کارمندان را در Bookly معرفی می کند در واقع افزودن شهرها را بر عهده می تواند داشته باشد .

۶- (افزودنی Bookly Recurring Appointments (Add-on نسخه ۲.۶  (آپدیت ۱۵ شهریور ) ، افزودنی Bookly Recurring Appointments امکان ایجاد رزروهای مکرر را به صورت خودکار در یک بازه تکرار سفارشی ایجاد می کند.

۷-  افزودنی (Bookly Coupons (Add-on نسخه : ۲.۰ (آپدیت ۱۵ شهریور ) ، افزودنی Bookly Coupons به شما امکان می دهد تخفیف هایی را از طریق کدهای کوپن به مشتریان خود ارائه دهید.

۸- افزودنی (Bookly Custom Fields (Add-on نسخه ۱.۶ ، افزودنی Bookly Custom Fields به شما امکان می دهد زمینه های دلخواه ( انواع فیلد دلخواه ) را به فرم رزرو اضافه کنید.

۹- افزودنی (Bookly Ratings (Add-on) نسخه ۱.۸ (آپدیت ۱۵ شهریور ) ، افزودنی Bookly Ratings به مشتریان این امکان را می دهد که امتیاز و بازخورد خود را برای خدمات خود ارسال و ثبت کنند.

 

تذکر : هیچ کدام از این ۹ افزودنی دارای فایل زبان نمی باشند در واقع طبق سیاست سازنده افزونه کلیه ترجمه ها بر اساس نسخه بوکلی پرو است و از آن ارث برده میشود . 

تذکر : این افزودنی ها صرفا روی نسخه های جدید بوکلی پرو کار می کنند و روی نسخه های قدیمی کار نمی کنند .

2
پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
1 موضوعات نظرها
1 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین پاسخ ها
نظرات داغ
2 نظر پشتیبان
PTحامدحامد پشتیبانان نظرات اخیر
  خبرنامه نظرات  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای داده شده
اطلاع از
حامدحامد
مهمان
حامدحامد۵

ایا افزونه بوکلی از سیستم های پیامکی ایرانی استفاده می کند و ایا قابل شارژ خواهد بود این سیستم های پیامکی؟

۶ از ۱۳ نفر این بررسی را مفید یافتند.

به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین پاسخ ها را پیدا کنند

ایا این پاسخ را مفید یافتید؟
بله نه