توضیحات محصول

بسم الله الرحمن الرحیم

 

آموزش سریع و فشرده : فارسی سازی اتوماتیک و بهینه افزونه و قالب وردپرس

تهیه شده توسط تیم وبسایت : پلاگین تم آی آر plugin-theme.ir

مقدمه : یکی از وقت گیرترین کارها زمانی که می خواهید یک افزونه یا قالب وردپرسی را بومی سازی یا همان فارسی سازی کنید قسمت ترجمه کلمات و عبارات هست ، فقط کافی هست آن افزونه یا قالب یک فایل ترجمه چند صد کلمه ای یا حتی چند هزارکلمه ای داشته باشد خودتان حساب کنید این کار اگر قرار باشد توسط شما به صورت دستی انجام شود چقدر خسته کننده و زمان بر خواهد بود ، حالا می خواهیم یک آموزش سریع و فوق العاده را در پلاگین تم آی آر به شما آموزش بدهیم که به سرعت برق و باد یک فایل ترجمه چند هزار کلمه ای را اتوماتیک با بهترین کیفیت ترجمه کنید و استفاده کنید ( البته نباید فراموش کرد ترجمه اتوماتیک هرچقدر هم خوب باشد نیاز به کمی ویرایش هم خواهد داشت اما این هم خودش ترفندی دارد که ذکر خواهد شد ) .

 مساله بعدی که در ترجمه کلمات افزونه ها و قالب های وردپرسی دیده شده این موضوع مهم هست که گاهی اوقات دیده شده برخی افزونه ها و قالب ها پس از ترجمه فایل زبان باز برخی کلمات را برای ترجمه نگذاشته اند حالا فرض کنید کلمه ای در ظاهر سایت قرار باشد نمایش داده شود اما ترجمه ای در فایل زبان برای آن نباشد اینجاست که حتی بهترین ترجمه را هم در فایل زبان تنظیم کرده باشید کار شما به شدت ناقص خواهد شد ، راه حل چیست ؟! با این آموزش فوق العاده پلاگین تم آی آر همراه باشید تا این مشکلات را برای شما حل کنیم .

مساله دیگر این هست که دیده شده در برخی افزونه ها و قالب ها با اینکه دارای فایل زبان می باشند و شما هم فایل زبان را ترجمه کردید اما در سایت وردپرسی عملا هیچ اتفاقی نمی افتد و ترجمه ای صورت نمی گیرد و افزونه یا قالب همان طور انگلیسی باقی مانده است ، این موقع هست که بعد از کلی زحمت که برای ترجمه کشیدید حسابی عصبانی میشید چرا که کل تلاشتون هدر رفته ! چاره کار چیست ؟ با آموزش این مورد حساس و مهم هم همراه پلاگین تم آی آر باشید تا عملا نشانتون بدهیم هر افزونه یا قالبی که باشه این موضوع برایش قابل حل هست نهایتا چند روش برای اینکار باید تست شود و یکی یشان راه حل و تضمین کننده تلاش شما برای نمایش ترجمه خواهد بود .

بازم یک مساله دیگر در ترجمه و بومی سازی افزونه ها و قالب های وردپرس وجود دارد گاهی اوقات نویسنده افزونه فایل زبان pot  را در فایل ترجمه نگذاشته است و فقط فایل های mo  و po   زبان های دیگر مثلا انگلیسی وجود دارد در اینجا هم ترفندی یادتون می دیم که کارگشا هست ، پا را فراتر خواهیم گذاشت دیده شده برخی افزونه ها با اینکه امکان ترجمه را نویسنده قرار داده است اما خبری از پوشه زبان در افزونه نیست یا اینکه خالی هست ، با پلاگین تم آی آر خواهید دید چگونه میشود در این شرایط ( بدترین شرایط ) افزونه را به فارسی ترجمه کنید و فایل زبان را ایجاد کنید ! ( البته توجه داشته باشید در افزونه هایی که نویسنده عمدا امکان ترجمه را برداشته باشد عملا راهی برای ایجاد فایل زبان و ترجمه افزونه وجود ندارد ، فقط یک راه دستی و وقت گیر وجود دارد که آن هم اگر تعداد کلمات کم و محدود باشند قابل انجام هست و اگر کلمات زیاد باشند اصلا به صرفه و عاقلانه عمل ترجمه نیست ! )

آهان !؟ گاهی اوقات دیده شده افزونه یا قالبی دارای فایل ترجمه هست و از همه مهمتر فارسی هم هست اما یک جای کار می لنگد و آن نبود فایل po  جهت ویرایش ترجمه هست در واقع ترجمه فارسی فقط فایل mo  را دارد  چه کار باید کرد ؟ خصوصا زمانی که می خواهید عبارتی را حتما تغییر دهید ، چاره این کار و نحوه ایجاد فایل po  از mo  نیز در آموزش ما آمده هست همان طور که ذکر کردیم کاملترین آموزش را خواهید دید !!!

البته کلی نکته و ترفند در ترجمه افزونه ها و قالب ها خواهیم گفت، بهترین افزونه ها و نرم افزارهای جانبی و آدرس های اینترنتی مورد نیاز را نیز در پکیج قرار داده ایم ، به جرات می توان گفت نه تنها  یکی از بهترین و سریع ترین آموزش های تهیه شده در زمینه فارسی سازی قالب و افزونه وردپرس بلکه واقعا تک ترین و منحصر به فردترین آموزش را دریافت خواهید کرد .

اخطار : در این آموزش مسائل عمومی و پیش پا افتاده ترجمه کمتر ذکر شده ، مسائلی که با یک سرچ در گوگل به جواب آنها خواهید رسید را ذکر نکردیم یا در حد اشاره فقط می باشد تا در سریع ترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید .

در مورد ارزش این آموزش همین بس که افرادی هستند که از همین طریق سالانه چند ده میلیون تومان واقعی کسب می کنند، خودتان اگر وردپرس کار باشید یا سایت وردپرسی داشته باشد مطمئنا به واقعیت این گفته پی برده اید و نیازی به اثبات آن نیست .

 در هر صورت با تهیه این آموزش افراد زیر از چند برابر تا چند هزار برابر قیمت آنرا بدست خواهند آورد :

مدیران سایتهای وردپرسی ( که افزونه ها وقالب ها را مجبورا بخرند از سایتها )

وردپرس کاران ( که سایت وردپرسی می سازند و مجبورند برخی افزونه ها و قالب ها را بخرند )

فروشندگان افزونه ها و قالب ها ( حتی با اینکه کارشان این هست مطمئنا نکاتی در آموزش گفته شده که جز دغدغه های آنها بوده و عملا سرعت و مهارت انها را در این زمینه چند برابر خواهد کرد )

هر فردی که دوست دارد با ترجمه افزونه و قالب وردپرس میلیونی درآمد داشته باشد !

توجه : افرادی هم که تجربه کافی در این زمینه را ندارند می توانند برای اولین بار بعد از اینکه اقدام به ترجمه افزونه یا قالب کردند و خواستند آنها را بفروشند اما نتوانستند در سایتهای معروف به دلیل قوانین سخت بفروشند ، می توانند به عنوان فروشنده در همین سایت پلاگین تم آی آر عضو شوند و محصولات خود را در بهترین شرایط و با کمترین کسر کارمزد به فروش برسانند .

محتوای این پکیج آموزشی : بخشی از آموزش به صورت فایل pdf  و بخشی از آن به صورت فیلم از دسکتاپ خواهد بود و تصویری و عملا شاهد نحوه فارسی سازی و ترفندها خواهید بود که توسط این فیلم ها از هر مشکلی یک افزونه عملا فارسی سازی میشود که نمونه ای میشود برای تمای افزونه ها با همان مشکل

توجه : این آموزش در حال تهیه می باشد و به زودی در سایت برای فروش و دانلود گذاشته خواهد شد

پیش فروش این آموزش استثنائی با ۳۰ درصد تخفیف ( زمان محدود ) فقط ۷۰ هزارتومان

لطفا از کد تخفیف ۱۴ درصدی سایت که در اطلاعیه بالای سایت آمده هست استفاده نمایید تا مبلغ پرداختی شما همان ۷۰ هزارتومان شود .

مطمئن باشید از خرید پیش فروش پشیمان نخواهید شد چون به محض گذاشتن آموزش در سایت دیگر تخفیف ۳۰ درصدی داده نخواهد شد و این یک تبلیغ صرفا نیست و عملا رخ خواهد داد . با این حال اگر تخفیف نمی خواهید اما آموزش را می خواهید بخرید می توانید آدرس سایت را برای خودتان بوک مارک کنید تا در تاریخ ذکر شده که آموزش در سایت قرار خواهد گرفت آنرا در لحظه پرداخت و دانلود کنید .

قیمت بعد از پیش فروش ۱۰۰ هزارتومان خواهد بود !

فرصت باقی مانده برای استفاده از تخفیف ۳۰ درصدی

۲۰۱۸/۱۲/۳۱ ۲۱:۲۶:۵۸

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از