توضیحات محصول

افزونه فوق کاربردی WP All Import Pro وردپرس ، یک افزونه تمام عیار برای درون ریزی هست ، از این افزونه در جاهای مختلفی استفاده میشه ، مثلا شما می توانید از یک ادرس url مستقیم درون ریزی به سایت خود را انجام دهید نوع کاربردی اش را می توان در آدرس بازاریابی سایتهایی مثل فایل سل مشاهده کرد ، نوع دیگر کاربردی آن درون ریزی انواع فایلها می باشد که می توانند شامل هر اطلاعاتی باشند و در سایت در قسمت ظاهر یا داخلی وردپرس درون ریزی شوند .فرمت فایلها می توانند CSV و XML باشند . افزونه درون ریزی WP All Import Pro کامل ترین و بهترین راهکار برای درون ریزی هزاران هزار پست از هر نوع به وردپرس در کمترین زمان ممکن را در اختیار شما قرار می دهد. با افزونه درون ریزی که به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند، می توانید در مدت بسیار کم هزاران پست، دسته بندی، برچسب، کاربر، برگه و … را به وردپرس درون ریزی کنید.فقط کافی است که لیست فایل ها راه همراه با جزئیات دلخواه نظیر دسته بندی، تصاویر، برچسب ها و … را در فایل CSV ذخیره کرده و در افزونه WP All Import Pro بارگذاری کنید و به صورت بصری و با کشیدن و رهاکردن، عمل درون ریزی را مدیریت کنید.

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

  • افزونه اصلی و هم سه افزودنی اش به طور کامل و دقیق توسط پلاگین تم آی آر ترجمه به فارسی شده اند .
  • درون ریزی عکس ها
  • فیلدهای سفارشی
  • درون ریزی دسته بندی ها و برچسب ها
  • درج تاریخ و نحوه نمایش پست ها
  • درون ریزی محصولات
  • و ………..

اما لیست افزودنی های پولی WP All Import Pro که در بسته به صورت فارسی نیز قرار داده شده اند و در واقع با یک خرید چهار  محصول را دریافت خواهید کرد :

۱- افزودنی فارسی ووکامرس WP All Import – WooCommerce Add-On Pro نسخه : ۳.۰.۹-beta-1.0

کار این افزودنی مشخص است و مربوط به همه گزینه های ووکامرسی میشود اعم از خود محصولات ، محصولات متغیر و واریته ها ، کوپن ، سفارشات ، آدرس ها و کلیه متاهای ووکامرس

۲- افزودنی فارسی WP All Import – ACF Add-On نسخه : ۳.۲.۳

کار این افزودنی این هست که کلیه فیلدهای سفارشی ای که با افزونه مشهور فیلد ساز سفارشی که مخفف ACF نامیده میشود را درون ریزی می کند .

۳- افزودنی فارسی WP All Import – User Import Add-On نسخه : ۱.۱.۱

کار این افزودنی درون ریزی کاربران و کلیه متاهای کاربران می باشد .

  • بد نیست در اینجا افزونه فوق کاربردی wp all export pro را نیز معرفی کنیم که این افزونه هم فارسی شده و در فروشگاه با قیمت مناسب قرار داده شده است کار این افزونه دقیقا برعکس این افزونه هست  هرچی که بخواهید را با فرمت اکسل و …. برون ریزی می کند .

نکته بعدی این افزونه افزودنی های دیگری هم نیز دارد که رایگان اند جهت دانلود به ادرس :

http://www.wpallimport.com/add-ons       مراجعه کنید . برخی شون کاربردی هم هستند مثل افزودنی متاهای افزونه های سئو و …..

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه نام افزونه در پنل ایجاد میشود

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از