توضیحات محصول

WPBakery 5.5.2 WordPress Page Builder یک پلاگین قدرتمند وردپرس با ویرایشگر ظاهر و پس زمینه سایت وردپرسی است. به محبوب ترین پلاگین سازنده صفحه وردپرس خوش آمدید! در WPBakery Page Builder به راحتی می توانید با کشیدن و رها کردن  صفحه بسازید و به شما کمک می کند تا طرح هایی را که می خواهید بسازید سریع و آسان تصور کنید و ایجاد کنید. دیگر مهارت های برنامه نویسی مورد نیاز نیست!

WPBakery Page Builder  همراه با ۲ نوع ویراستار است که به شما امکان می دهد طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. وب سایت وردپرس خود را با استفاده از این ویرایشگر پشتیبانی کنید یا روند ساخت صفحه خود را به سمت جلو حرکت دهید و نتایج خود را ببینید.

این افزونه وردپرس رایگان WPBakery به شما امکان کنترل حالات رسپانسیو واکنشگرا را می دهد. وب سایت های پاسخگو را به طور خودکار ایجاد کنید و یا ترجیحات خود را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که وب سایت وردپرس شما در تلفن همراه یا رایانه رومیزی کاملا مناسب است.

WPBakery WordPress Theme Free همه چیز را برای ایجاد یک وب سایت پاسخگو دارد.

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

رابط کاربری با کشیدن و رها کردن به صورت بصری
به راحتی قابل گسترش است
سیستم الگو و کتابخانه
مدیریت نقش کاربر
پشتیبانی انواع سفارشی ارسال
کدهای کوتاه فراوان
گزینه های طراحی
جستجوگر دوستانه
عرض و ارتفاع ردیف کامل
ارتفاع ستون، فاصله و موقعیت
پشتیبانی RTL

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه و فعال سازی افزونه وارد قسمت تنظیمات آن بشوید و برگه هایی را که می خواهید از این برگه ساز در آنها استفاده شود را انتخاب کنید برای مثال محصولات ، همه نوشته ها یا برگه های خاص . از این به بعد هنگام ایجاد آن پست این ویرایشگر نیز نمایان و قابل استفاده می باشد .

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از