توضیحات محصول

با افزونه WooCommerce Account Funds پایگاه مشتری وفاداران خود را با اجازه دادن به مشتریان خود برای واریز وجه در حساب های خود ایجاد کنید. افزونه Accounts Funds با اطمینان از اینکه مشتریان شما بودجه خود را فقط در فروشگاه شما خرج می کنند ، به ایجاد وفاداری مشتری و تجارت مکرر کمک می کند! اگر با استفاده از وجوه حساب بپردازند می توانید با ارائه تخفیف های اختصاصی به آنها پاداش دهید و از این رو  استفاده از آن را در کاربران تشویق کنید.

این افزونه کیف پول ووکامرس محصول سایت woocommerce می باشد . مزایای این افزونه اینگونه ذکر شده است :چرا از WooCommerce Account Funds استفاده کنیم؟
به مشتریان این امکان را می دهد تا حساب های فروشگاه خود را با مبلغی بین محدوده تعیین شده خود ، شارژ کنند.
مشتریان می توانند از بودجه سپرده گذاری شده خود برای پرداخت سفارشات جدید در فروشگاه شما استفاده کنند.
مدیر فروشگاه می تواند تخفیف هایی را برای مشتریان ایجاد کند که از صندوق های حساب استفاده می کنند تا انگیزه بیشتری ایجاد کند.
روشهای پرداخت ترکیبی مجاز هستند اگر بودجه کیف پول ،حساب کل سفارش را پوشش ندهد.
گزارش های مفصل برای کنترل آمار و میزان استفاده از صندوق های حساب.
وجوه سپرده شده قابل استرداد اند.
مدیر فروشگاه می تواند وجوه هر مشتری ثبت شده در فروشگاه را بررسی و ویرایش کند.

میانگین تعداد سفارشات را افزایش داده و آن را دوباره تکرار کنید به همین دلیل ، هنگامی که مشتریان با وجوه حساب فروشگاه خود را می پردازند ، می توانید تأثیر تخفیف های بزرگتر یا کوچکتر را تنظیم و اندازه گیری کنید. علاوه بر این ، با تعیین حداقل مبلغ برای بالا بردن حساب بالاتر از بیشترین کالای خریداری شده شما ، مشتریان انگیزه بیشتری برای صرف هزینه بیشتر در فروشگاه شما خواهند داشت. با این حال ، شما باید مراقب این موضوع باشید ، حداقل مبالغ بالا باعث می شود مشتریان شما از استفاده از بودجه حساب تمایلی نداشته باشند.

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

  • ترجمه شده به فارسی
  • سایت سازنده : https://woocommerce.com/products/account-funds

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه نام افزونه در پنل ایجاد میشود

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از