توضیحات محصول

افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup چه کاری انجام می دهد ؟این افزونه ووکامرسی اجازه می دهد تا یک پیوند به بخش پرداخت اضافه کنید تا شرایط و ضوابط را در یک پنجره پاپ اپ معین نشان دهید.
چگونه می توانم از افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup سود ببرم: شفافیت مربوط به شرایط فروش و خرید خود را با ارائه یک فرآیند پرداخت مثبت و بدون شکاف به مشتریان ، که در مجموع باعث این است که شفافیت را افزایش می دهید. به شما این امکان را می دهد که مشتریان بدون ترک روند پرداخت ، شرایط و ضوابط شما را در پاپ آپ معین بخوانند و قبول کنند.

محافظت از خود و مشتری های خود را با شرایط و ضوابط برای اطلاع از آنها بدون خروج آنها از صفحه را فراهم کنید . شرایط و ضوابط یک بخش اساسی برای هر وب سایت است زیرا از نظر مسئولیت و امنیت از نظر کاربران و مدیران برای آنها مزایای بزرگی دارند. قرار دادن آن در یک پنجره بازشو ، احتمال خروج کاربران از صفحه را کاهش می دهد. قرار دادن شرایط و ضوابط در وب سایت شما یکی از بهترین حرکاتی است که یک صاحب سایت می تواند داشته باشد ، زیرا آنها می توانند از وب سایت ، به خصوص تجارت الکترونیکی ، در برابر اختلافات قانونی احتمالی محافظت کنند.
با این وجود ، اضافه کردن شرایط و ضوابط به صفحه پرداخت بسیار خطرناک است زیرا ممکن است باعث شود مشتریان از صفحه خارج شوند و معامله را قطع کنند. افزونه شرایط و ضوابط YITH WooCommerce این امکان را می دهد که این نوع اطلاعات حقوقی را در یک پنجره معین نمایش داده و بنابراین مشاوره خود را سریع تر و ساده تر انجام دهید ، علاوه بر این ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود بدون اینکه تراکنشی را به خطر بیاندازید.

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

  • کاملا فارسی
  • تصمیم بگیرید شرایط و ضوابط را در یک پنجره بازشو نشان دهید یا نه
  • اندازه ، سبک و جلوه انیمیشن ورودی را انتخاب کنید
  • دکمه “موافقم” را در انتهای پنجره اضافه کنید
  • کاربران را مجبور کنید قبل از پذیرش شرایط و ضوابط ، کل پنجره را پیمایش کنند
  • کادر انتخاب اضافی برای حفظ حریم خصوصی را نشان دهید
  • کادرهای انتخاب برای شرایط و حفظ حریم خصوصی را جداگانه یا فقط به عنوان یک مورد مدیریت کنید
  • تصمیم بگیرید کادرهای انتخاب را برای شرایط و حریم خصوصی به نمایش بگذارید و تصمیم بگیرید که آنها را مطابق قبل از انتخاب یا انتخاب نشده ، پرینت بگیرند .
  • صفحات مرتبط با “شرایط و ضوابط” و “حفظ حریم خصوصی” را انتخاب کنید.

جهت مشاهده دمو و تصاویر افزونه به سایت سازنده آن رجوع نمایید : https://yithemes.com/themes/plugins/yith-woocommerce-terms-conditions-popup

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه نام افزونه در پنل ایجاد میشود

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از