توضیحات محصول

افزونه YITH WooCommerce Color and Label Variations Premium این امکان را به شما می دهد که تمام گزینه های موجود برای محصولات خود را مانند رنگ ، اندازه ، شکل ، ابعاد و غیره را در اختیار کاربران قرار دهید. شما تجربه خرید را برای مشتریانی که قادر خواهند بود به راحتی و به سرعت و با چند کلیک محصول و ویژگی خود را انتخاب کنند بهبود می بخشد. شما می توانید گزینه های موجود برای محصولات خود را با نمادها یا تصاویر سفارشی نشان دهید تا یک رابط کاربری جذاب تر و بهتر داشته باشید.

ویژگی های محصول خود را با موثرترین و شیک ترین روش ارائه دهید . بهترین راه برای ارائه یک نمای کلی در مورد تمام گزینه های موجود برای محصولات خود: فقط با یک افزونه می توانید متغیرهای نامحدود (اندازه ، رنگ ، الگوها و غیره) را اضافه کنید و به صورت فوری و جذاب همه امکانات را برای هر یک نشان دهید.  افزونه متغیرهای رنگ و برچسب  YITH WooCommerce به شما امکان می دهد جایگزین استاندارد های انتخاب شده WooCommerce با نمادها ، تصاویر سفارشی و برچسب های پویا کنید . این افزونه بسیار متنوع عمل کرده است و با هر نوع محصولی سازگار است: از لباس (برای هر مورد شما مطمئناً اندازه ها و رنگ های موجود را نشان می دهید) تا جواهرات (شاید بخواهید گزینه های پیشرفته ای مانند فرم سنگهای قیمتی ، طول گردنبند یا حلقه را نشان دهید). اندازه : در فلزات قیمتی مختلف و غیره موجود باشد) . صرف نظر از آنچه شما می فروشید ، اگر گزینه های محصول خود را از طریق تصاویر و آیکون ها نشان دهید ، به مشتری خود کمک می کنید فوراً با ورود به صفحه ، گزینه های خرید را برای آن محصول در دسترس قرار دهد: به عنوان مثال ، در چند ثانیه او قادر خواهد بود درک کند که تی شرتی که خیلی دوست دارد ، در اندازه یا رنگ مورد علاقه او موجود است. از آن لحظه تا کلیک بر روی دکمه “خرید” یک گام کوتاه است!

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

 • کاملا فارسی و ترجمه شده 
 • ویژگی های نسخه رایگان :
  ویژگی های نوع رنگ را ایجاد کنید
  ویژگی های نوع برچسب ایجاد کنید
  ویژگی های نوع تصویر را ایجاد کنید
 • ویژگی های نسخه پرو  : 
  ویژگی های رنگی ایجاد کنید
  ویژگی های برچسب ایجاد کنید
  ویژگی های تصویر ایجاد کنید
  توضیحات مربوط به هر ویژگی را در صفحه محصول نشان دهید
  برای هر یک از ویژگی ها ، یک ابزار نوار راهنمایی ( تولیپ ) نشان دهید
  رنگ و ورودی انیمیشن ابزار راهنمایی را سفارشی کنید
  در صفحه محصول WooCommerce تنوع محصول جدیدی را از بخش ویژگی ها اضافه کنید
  برای هر یک از متغیرهای محصول ، یک گالری تصویر جداگانه متفاوت اضافه کنید
  در هنگام حرکت دادن موش بر روی ویژگی مربوط ه، تصویر محصول را به صورت پویا تغییر دهید
  تمام صفات محصول را در برگه “اطلاعات اضافی” در صفحه محصول نمایش دهید
 • جهت دیدن دمو محصول و تصاویر افزونه به سایت سازنده آن رجوع کنید : https://yithemes.com/themes/plugins/yith-woocommerce-color-and-label-variations

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه نام افزونه در پنل ایجاد میشود

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از