توضیحات محصول

توجه : دکان نسخه های متعددی دارد از جمله :

نسخه dokan-lite  که همان رایگان مخزن وردپرس است ،

نسخه Dokan Pro – professional که حدودا دارای ۱۴ ماژول است ، 

نسخه dokan-business که دارای همه ماژول ها است بیش از ۲۰ تا ماژول 

 و اینک در نسخه جدید دکان پرو :

پشتیبانی از ابزارک های محبوب افزونه صفحه ساز المنتور برای دکان دارای چندین المان مخصوص دکان در بخش المان های وردپرس المنتور ( افزونه المنتور و المنتور پرو باید نصب باشند ، المنتور پرو با قیمت مناسب در فروشگاه ما موجود است )

تغییرات اساسی در بخش محصولات رزروی

تغییرات در بخش حمل و نقل

تغییرات بخش عمده فروشی و مشریان خریدار عمده 

و تغییرات دیگر …..

کلیه ماژول ها دکان پرو قابل فعالسازی می باشند بیش از ۲۰ عدد ماژول + ماژول های جدید نسخه ۲.۹.۱۱

برخی از مهمترین ماژول ها : یک محصول با چند فروشنده ، تایید مدارک فروشندگان و تایید انها ، امکان پشتیبانی تیکتی بین خریدار و فروشنده  ، خریداران عمده ( فروش عمده ) ، موضوع گارانتی و ضمانت نامه ، اضافه کردن کارمندان جهت هر فروشگاه ، سرچ زنده محصولات و …..

افزونه چند فروشندگی دکان حرفه ای با نام Dokan Pro به شما این امکان را می‌دهد که به عنوان یک فروشنده، بسیاری از مسائل فروش را برای سایت فروشگاهی خود مدیریت کنید.افزونه dokan افزونه ی چندفروشندگی پر طرفدار  که جزو بهترینافزونه های چند فروشندگی موجود برای ووکامرس می باشد .امکانات افزونه چندفروشندگی دکان بسیار زیاد می باشد و به طورکلی هر موردی که در یک فروشگاه نیاز باشد را در بر میگیرد و تمام امکانات افزونه فروشگاهی ووکامرس را برای ثبت محصولات در اختیار کاربران قرار می دهد.کلیه درگاه های ووکامرس نیز در دکان پشتیبانی می شوند و چنانچه سایت ووکامرسی شما مجهز به درگاه پرداخت الکترونیک است نیازمند استفاده از درگاه های جدید نخواهید بود.ووکامرس امروزه بهترین راه تجارت الکترونیک است و وردپرس محبوب ترین پلت فرم CMS است. با این زمینه‌های خوب، دکان بهترین فروشگاه چند فروشندگی ووکامرس است.هیچ فرقی نمی‌کند شما چه محصول یا سرویسی در فروشگاه خود بفروشید. ما شما را با تمام محصولات پوشش داده‌ایم. بنابراین شما می‌توانید هر محصول یا سرویس‌هایی را که تصورش را می‌کنید داخل این فروشگاه تعریف نمایید.افزونه دکان پرو در نسخه های جدید دارای پیشرفت های خوبی شده است و بسیاری از نواقص نسخه های قدیمی خود را حل کرده و امکانات بهتر و بیشتری را ارائه کرده است به گونه ای که نسخه های جدید قابل مقایسه با نسخه های قبلی نیست .

توجه : افزونه دکان پرو و دکان بیزینس تماما توسط تیم پلاگین تم آی آر به فارسی ترجمه شده است و سعی شده است ترجمه دقیق و کارا باشد و صرف یک ترجمه خالی نیست بلکه ترجمه ای مناسب با گزینه های افزونه انجام گرفته است .

توجه : جهت نصب نسخه لایت ( رایگان مخزن وردپرس ) می توانید در بخش افزونه ها نام Dokan را جستجو کنید و باید حتما این افزونه رو نصب  و فعال کنید و نکته بعدی اینکه این افزونه طبق نسخه های جدید خودکار فارسی هست و نیازی به ترجمه ما ندارد .

افزونه حرفه ای Dokan Pro دکان برای چند فروشندگی کردن ووکامرس

افزونه حرفه ای Dokan Pro دکان برای چند فروشندگی کردن ووکامرس

افزونه حرفه ای Dokan Pro دکان برای چند فروشندگی کردن ووکامرس

افزونه حرفه ای Dokan Pro دکان برای چند فروشندگی کردن ووکامرس

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

سوال ؟ ماژول ها و قابلیت های نسخه های جدید دکان پرو چی هستند ؟

۱- ماژول گارانتی ( که مربوط به ایجاد و مدیریت بخش گارانتی و ضمانت توسط فروشنده ها میشود که برای محصولاتی که دارای گارانتی می باشند بسیار عالی است .

۲- بخش تایید هویت فروشندگان که در پنل فروشنده بخشی ایجاد شده جهت تایید مدارک خود و اپلود انها

۳- دریافت و ارسال تیکت توسط فروشندگان  و مشتریان در صفحه فروشنده

۴- گزینه دنبال کنندگان فروشگاه و موارد مربوط به آن

۵- سرچ آجاکسی و زنده

۶- گزارش سو استفاده یا محصولات معیوب

۷- امکان ارایه یک محصول توسط چند فروشنده و نمایش لیست فروشنده ها به مشتری ها در صفحه محصول

۸- امتیاز دهی و نظرات

۹- اشتراک شدن برای محصولات فروشنده توسط مشتری ها با ایمیل

۱۰- دروازه های تایید پیامکی در حال حاضر فقط شرکت های : Nexmo ، Twilio

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : همان طور که اطلاع دارید ابتدا باید نسخه لایت نصب شود بعد نسخه پرو . پس از نصب دو افزونه نام افزونه در پنل ایجاد میشود و دسترسی به تمام قابلیت های نسخه پرو یا بیزینس خواهید داشت .

تذکر : جهت استفاده از افزودنی های فوق العاده دکان پرو بعد از نصب بروید به بخش : ماژول ها ، و ماژول های مورد نیاز خود را که بعضا خیلی هم کاربردی هستند تنها با زدن تیک آنها فعالسازی کنید ، پس از فعالسازی خواهید دید گزینه های جدیدی جهت انجام تنظیمات نمایان میشود .

توجه : شما باید تنظیمات برگه داشبورد فروشندگان را با توجه به قالب خود تعیین کنید اما بهترین حالت برای این برگه عدم نمایش فوتر و هدر و همچنین تمام عرض بودن حالت نمایش برگه هست که باعث کارایی و زیبایی بیشتر پنل فروشندگان خواهد شد .

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از