توضیحات محصول

افزونه کاربردی Admin Columns Pro نام یک افزونه تجاری برای وردپرس می باشد. کسانی که در وردپرس شان افزونه های متعددی مانند افزونه های امتیازدهی و سئو نصب کرده اند حتما به این مشکل برخورد کرده اند که در بخش همه ی نوشته ها عنوان مطالب به صورت یک کادر باریک ظاهر می شود که نمی توان به راحتی کلمات را خواند و یا در صفحات مربوط به نظرات و یا رسانه ها ممکن است بخواهیم تغییراتی در قسمت های خاص ایجاد کنیم به این منظور افزونه ای به وجود آمده که بتواند این مشکل را حل کند . بعد از نصب افزونه وردپرس Admin Columns Pro در سایت خود می توانید به بخش تنظیمات Admin Columns Pro بروید و در آنجا به وسیله ی خاصیت Drag & Drop برخی قسمت های دیگر نیز به این بخش اضافه کنید و یا برخی از امکانات پیش فرض را ویرایش کنید . همچنین به کمک این افزونه می توانید تعداد کاراکتر هایی که در هر قسمت می خواهید نمایش داده شود را مشخص کنید و یا برای کاربراتان مدت زمان لازم برای مطالعه یک پست خاص را تعیین کنید و  …

همانطور که میدانید در بخش مدیریت وردپرس مانند بخش مدیریت پست ها ، مدیریت برگه ها و یا حتی مدیریت محصولات در ووکامرس ، شما لیستی از پست ها یا برگه و یا محصولات را در یک جدول میبینید. این جدول دارای ستون بندیهای تعریف شده است ولی با استفاده از Admin Columns Pro میتوانید این ستون بندی ها را توسعه داده و محیط کاربردی تر و جذاب تری را در بخش مدیریت وردپرس خود ایجاد کنید.آموزش Admin Columns Pro را مشاهده کنید و بخش مدیریت وردپرس خود را به دلخواه خود بهینه سازی کنید

اما این همه امکانات این افزونه نیست ، این افزونه کلی امکانات جالب برای وردپرس کاران در محیط ادمین فراهم می کند حتی میشود ویرایش گروهی را انجام داد ، از محتوای داخل پست ها با اطلاع شد مثلا میشه تنظیم کرد که تعداد تصاویر پیوست شده در پست ها در ستونی نمایش داده شود و ..

توجه : ۷ افزودنی این افزونه از جمله افزودنی ووکامرس آن ، بد نیست در مورد این افزودنی هم کمی توضیح دهیم :

Admin Columns Pro ووکامرس نام افزونه کاربردی و حرفه ای فروشگاه ساز ووکامرس می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید به آسانی مدیریت فروشگاه خود را به صورت چشمگیری افزایش داده و از این طریق در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. این افزونه مرتب سازی و فیلتر بر روی صفحه مدیریت محصولات فروشگاه به شما این امکان را می‌دهد تا با سرعت بیشتری به محصولات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. افزونه ووکامرس Admin Columns Pro با ایجاد امکان ویرایش سریع محصولات به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید محصولات خود را در بازه زمانی کمتری ویرایش کرده و به کار خود سرعت بیشتری ببخشید. همچنین در در صفحه مدیریت محصولات می‌توانید بر روی ستون ها مدیریت داشته و آن ها را اضافه و یا حذف کنید.

 • افزودن و حذف ستون ها در صفحه مدیریت محصولات
 • ویرایش سریع محصولات
 • امکان مرتب سازی و فیلتر محصولات در صفحه مدیریت محصولات
 • امکان مدیریت سریع فروشگاه و کاهش هزینه
 • و امکانات دیگر…

نام سایر افزوذنی ها :

افزودنی : Admin Columns Pro – Advanced Custom Fields (ACF) نسخه ۲.۵.۵ : اگر از افزونه فیلدهای سفارشی وردپرس هم استفاده می کنید این افزودنی رو حتما نصب و فعال کنید .

افزودنی Admin Columns Pro – BuddyPress  نسخه ۱.۴.۱ : که مشخص مربوط به موضوعات انجمن ساز بادی پرس است .

افزودنی Admin Columns Pro – Events Calendar نسخه ۱.۴.۱ : که اگر از افزونه Events Calendar استفاده می کنید مفیده

افزودنی Admin Columns Pro – Ninja Forms نسخه ۱.۳.۱ : اگر از فرم ساز نینجا استفاده می کنید مفیده

افزودنی Admin Columns Pro – Pods نسخه ۱.۴.۴

افزودنی Admin Columns Pro – Toolset Types نسخه ۱.۵.۴

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

 • ترجمه افزونه اصلی کامل به فارسی
 • تخمین مدت زمان لازم برای مطالعه پست
 •  نمایش عکس های موجود در پست
 •  نمایش تعداد کاراکترهای هر پست
 •  نمایش فایل های پیوست شده
 •  نمایش پیوند یکتای پست
 •  تاریخ آخرین بروزرسانی
 • جهت دیدن دمو افزونه و امکانات کامل آن با آی پی غیر ایران به سایت سازنده : https://www.admincolumns.com/features رجوع نمایید .

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه نام افزونه در  بخش تنظیمات ایجاد میشود

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از