توضیحات محصول

افزونه WP-Optimize – Clean, Compress, Cache را می توان جز یکی از بهترین افزونه های بهینه سازی جداول پایگاه داده برای سایتهای وردپرسی دانست اگرچه این افزونه کارهای دیگری را نیز انجام می دهد ، اما در نگاه اول دلیل استفاده از آن پاکسازی و بهینه سازی دیتابیس می باشد . دیتابیس همان محلی در هاست و سرور شماست که تمام اطلاعات افزونه ها و سایت در آن قرار می گیرد و با توجه با افزونه و قالب محور بودن وردپرس و حذف و نصب افزونه ها ، پیشنهاد میشود به صورت منظم و دوره ای دیتابیس تمیزکاری شود و موارد معیوب و بدردنخور از آن حذف شود تا در اثر مرور زمان بعدا مشکلی برای سایت و لود آن پیش نیایید . WP-Optimize یک افزونه همه جانبه است که پایگاه داده شما را تمیز می کند ، تصاویر شما را فشرده می کند و سایت شما را کش می کند. این ابزار ساده ، پرطرفدار و بسیار مؤثر همه چیز سایت شما را برای نگه داشتن سایتی سریع و کامل بررسی و بهینه می کند . افزونه WP-Optimize premium این کار را به سه روش هوشمندانه انجام می دهد:

این اجازه می دهد تا پایگاه داده خود را تمیز و بهینه کنید.
این امکان را به شما می دهد تا تصاویر خود را فشرده سازی کنید.
این امکان را به شما می دهد تا صفحات خود را برای لود بسیار سریع بارگیری کنید ( کش )
تست های گسترده نشان می دهد که ویژگی کش به تنهایی می تواند سایت های وردپرس را سریعتر از سایر افزونه های کش دیگر قرار دهد. اما هنگامی که با پایگاه داده و ویژگیهای بهینه سازی تصویر ترکیب می شود ، تفاوت با راه حل های جایگزین قابل توجه است.

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

  • ترجمه کامل به فارسی ( با توجه به حساسیت کار این افزونه بسیار در ترجمه عبارات دقت شد حتی برای برخی شون معادل انگلیسی هم در کنار فارسی قرار داده شد )
  • تمیزکاری و بهینه سازی پایگاه داده با مواردی همچون : حذف رونوشت های مطالب ( این موضوع بسیار مهم خصوصا برای سایتهایی با مطالب زیاد هست و اگر این رونوشت های موقت که هنگام ایجاد پست ها در وردپرس ایجاد نمیشوند رو حذف نکنند در اینده دچار مشکلات اساسی خواهند شد )  ، حذف نوشته های پیش نویس ، حذف نظرات اسپم ، حذف اطلاعات افزونه های بلا استفاده و حذف شده و بهینه سازی تمام جداول موجود در دیتابیس
  • فشرده سازی تصاویر
  • کش صفحات ( افزایش سرعت )
  • فشرده سازی Gzip برای css  و جاوا , html
  • حذف تصاویر بلا استفاده
  • لود تنبل تصاویر
  • و ………

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه نام افزونه در پنل ایجاد میشود، همان طور که در مستندات افزونه هم آمده حتما قبل از کار با اینگونه افزونه ها ابتدا از پایگاه داده بک آپ تهیه نمایید .

پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
  خبرنامه نظرات  
اطلاع از