توضیحات محصول

بعیده کسی طراحی سایت با وردپرس را انجام بدهد یا اینکه سایتش وردپرسی باشد ولی تا حالا اسم افزونه Wordfence Security – Firewall & Malware Scan یا استفاده از آنرا امتحان نکرده باشد . اینبار در پلاگین تم آی آر نسخه فعال افزونه پولی و پرو Wordfence Security را قرار دادیم . می توان گفت بهترین افزونه مخزن در زمینه امنیت که بالای یک ملیون نصب را به خود اختصاص داده است . اگر نسخه رایگان افزونه Wordfence Security را از مخزن امتحان کرده باشید اطلاع دارید که دارای یکسری محدودیت ها هست و بخشی از امکانات آن قفل است اما با نصب افزونه پرو Wordfence Security تمامی این محدودیت ها برداشته میشوند و امکان استفاده به طور کامل از افزونه فراهم میشود .

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

  • انگلیسی ( سازنده افزونه به توجه به حساسیت افزونه فایل زبان برای افزونه قرار نداده بنابراین افزونه کاملا انگلیسی می باشد )
  • پیام Wordfence Scan & Premium Enabled به معنای فعال بودن کامل افزونه
  • دارای انتی ویروس و اسکنر
  • فایروال
  • قوانین ضد هک
  • قوانین ضد اسپم

این افزونه دارای سه بخش اصلی جهت تامین امنیت یک سایت وردپرسی می باشد که ویژگی های انها بدین شرح اند :

WORDPRESS FIREWALL ( فایروال وردپرس )
فایروال برنامه ترافیک مخرب وب را شناسایی و مسدود می کند. ساخت و نگهداری آن توسط یک تیم بزرگ ، ۱۰۰٪ روی امنیت وردپرس متمرکز شده است.
[پریمیوم] قانون فایروال در زمان واقعی و به روزرسانی های بدافزار ها از طریق فید دفاع تهدیدها (نسخه رایگان تا ۳۰ روز این موضوع به تأخیر می افتد).
[پریمیوم] لیست سیاه IP بلادرنگ تمام درخواست ها را از مخرب ترین IP ها مسدود می کند ، ضمن کاهش بار ، از سایت شما محافظت می کند.
از سایت شما در نقطه پایانی محافظت می کند و امکان ادغام عمیق با وردپرس را فراهم می آورد. برخلاف گزینه های ابری ، رمزگذاری را خراب نمی کند.
اسکنر بدافزار یکپارچه درخواستهایی را شامل می شود که شامل کد یا محتوای مخرب هستند.
محافظت از حملات brute force با محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم.
اسکنر امنیت WORDPRESS
اسکنر بدافزار پرونده های اصلی ، قالب ها و افزونه های بدافزار ، URL های بد ، پشتیبان ، اسپم SEO ، تغییر مسیرهای مخرب و تزریق کد را بررسی می کند.
[پریمیوم] به روزرسانی بدافزارها  در زمان واقعی از طریق فید دفاع تهدید (نسخه رایگان تا ۳۰ روز به تعویق می افتد).
پرونده های اصلی و تم ها و افزونه های خود را با آنچه در مخزن WordPress.org موجود است مقایسه می کند ، یکپارچگی آنها را بررسی کرده و هرگونه تغییر را برای شما گزارش می کند.
پرونده هایی را که با نوشتن آنها با نسخه بکر و اصلی تغییر کرده اند ، تعمیر کنید. پرونده هایی را که به راحتی در رابط Wordfence تعلق ندارند حذف کنید.
سایت شما را به دلیل آسیب پذیری های امنیتی شناخته شده بررسی می کند و شما را از هرگونه مشکل هشدار می دهد. همچنین هنگام بسته شدن یا رها شدن افزونه ، شما را در مورد مشکلات امنیتی احتمالی هشدار می دهد.
با اسکن محتویات پرونده ، پست ها و نظرات برای URL های خطرناک و محتوای مشکوک ، امنیت محتوای شما را بررسی می کند.
[پریمیوم] بررسی کنید که آیا سایت یا IP شما به دلیل فعالیت مخرب ، ایجاد اسپم یا مشکل امنیتی دیگر در لیست سیاه قرار گرفته است.
امنیت ورود به سیستم
احراز هویت دو عاملی (۲FA) ، یکی از امن ترین اشکال تأیید هویت سیستم از راه دور از طریق هر برنامه یا سرویس تأیید هویت مبتنی بر TOTP است.
صفحه ورود CAPTCHA ورود به سیستم ، ربات ها را متوقف می کند.
۲FA را به XML-RPC غیرفعال یا غیرفعال کنید.
ورود به سیستم با استفاده از گذرواژه‌های شناخته شده باعث خطر است.
WORDFENCE مرکزی
Wordfence Central یک روش قدرتمند و کارآمد برای مدیریت امنیت برای سایت های متعدد در یک مکان است.
وضعیت امنیتی کلیه وب سایت های خود را با یک دیدگاه ارزیابی کنید. یافته های امنیتی دقیق را بدون ترک Wordfence مرکزی مشاهده کنید.
الگوهای قدرتمند پیکربندی Wordfence را به یک نسیم تبدیل می کند.
هشدارهای بسیار قابل تنظیم را می توان از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا Slack تحویل گرفت. با استفاده از گزینه های سطح شدت و گزینه هضم روزانه ، نسبت سیگنال به نویز را بهبود بخشید.
حوادث مهم امنیتی از جمله ورود به سیستم سرپرست ، نقض استفاده از گذرواژه و فعالیتهای حمله را ردیابی و هشدار میدهد .
استفاده رایگان برای سایتهای نامحدود.
ابزارهای ایمنی
با ترافیک زنده ، بازدیدکننده و تلاشهای هک را که در سایر بسته های تحلیلی در زمان واقعی نشان داده نشده ، نظارت کنید. از جمله مبدا ، آدرس IP آنها ، زمان روز و زمان صرف شده در سایت شما.
مهاجمین را به صورت IP مسدود کنید یا قوانینی پیشرفته را بر اساس IP Range ، نام میزبان ، نماینده کاربر و ارجاع دهنده ایجاد کنید.
مسدود کردن کشور با Wordfence Premium در دسترس است.

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه نام افزونه در پنل ایجاد میشود

1
پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
1 موضوعات نظرها
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین پاسخ ها
نظرات داغ
1 نظر پشتیبان
اراد پشتیبانان نظرات اخیر
  خبرنامه نظرات  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای داده شده
اطلاع از
اراد
مهمان
اراد۵

عالی

به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین پاسخ ها را پیدا کنند

ایا این پاسخ را مفید یافتید؟
بله نه