توضیحات محصول

نسخه های هر افزودنی فرق می کند کنار نام هر افزودنی در توضیحات ذکر شده است

افزونه رایگان Ultimate Member یکی از افزونه های قدیمی و مشهور برای وردپرس هست که می توان گفت جز بهترین افزونه های عضویت و پروفایل کاربری برای وردپرس است این افزونه به رایگان در مخزن وردپرس قرار دارد پلاگین تم آی آر نسخه فارسی شده کامل آنرا قرار داده اما این نسخه قرار نیست فروخته شود بلکه قرار است شما افزودنی های فوق کاربردی این افزونه را بخرید که آنها هم فارسی سازی شده اند . این افزونه باعث می شود که کاربران، ثبت نام و عضو شدن در وب سایت شما را لذت‌بخش بدانند. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا پروفایل کاربری زیبا را به سایت خود اضافه کرده و همچنین برای ایجاد جوامع آنلاین پیشرفته و سایت‌های عضویت مناسب می‌باشد. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که تقریبا هر نوع سایت را ایجاد کنید که در آن کاربران می‌توانند به راحتی با آن‌ عضو و به سادگی به اعضای سایت شما تبدیل شوند.

ویژگی های منحصر به فرد این افزونه

  • فارسی
  • دارای فرم های عضویت و ورود و فراموشی رمز
  • دارای برگه های عضویت و ورود و اکانت کاربری و لیست اعضا
  • سیستم ایمیلی
  • محدودیت محتوا برای اعضا
  • و کلی افزودنی که هر کدام قابلیت های بیشتری به افزونه می بخشند .

لیست افزودنی های رایگان این افزونه عبارتند از :

۱- افزونه Terms & Conditions  فارسی ۲.۰.۴ که کارش ایجاد شرایط و قوانین در صفحه ثبت نام است که کاربران باید تیک بزنند   به نسخه ۲.۱.۱ بروزرسانی شد .

۲- افزونه Google r eCAPTCHA فارسی ۲.۱.۰  افزودن کپچا گوگل به فرم ها ( بروزرسانی شد )

۳- افزونه Online Users  فارسی ۲.۰.۵  نمایش کاربران آنلاین به نسخه ۲.۱.۰ بروزرسانی شد .

اما لیست افزدونی های پولی افزونه که قرار است خریداری کنید و باید از پلاگین تم آی آر دانلود کنید :

۱- افزونه MailChimp فارسی ورژن ۲.۱.۱

که کارش وصل کردن افزونه به سرویس ایمیل مارکتینگ میل چمپ است .

۲- افزونه Followers فارسی ۲.۱.۳: درست مانند یک شبکه اجتماعی که کاربران یکدیگر را دنبال یا follow می کنند. به نسخه ۲.۱.۵ بروز شد .
۳- افزونه Private Messages فارسی ۲.۲.۳ : به شما کمک می کند تا کاربرانتان بتوانند به یکدیگر پیام خصوصی ارسال کنند و از این طریق با یکدیگر در ارتباط باشند.
۴- افزونه Social Activity فارسی ۲.۱.۷: این ضمیمه به سایت شما امکانی را اضافه می کند که کاربران شما می توانند مانند شبکه های اجتماعی فیسبوک یا تویتر بصورت اجتماعی فعالیت داشته باشند و از این طریق با یکدیگر در تعامل باشند بعنوان مثال می توانند روی دیواره خود پست بگذارند ! به نسخه ۲.۱.۸ بروز شد .
۵- افزونه bbPress فارسی ۲.۰.۴: مکمل خوبی برای اتصال به انجمن ساز bbPress باشد. به ۲.۴.۶ بروز شد .

۶- افزونه Social login فارسی ۲.۱.۶ : عضویت کاربران از طریق شبکه های اجتماعی صورت بگیرد. شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر ، گوگل ، اینستاگرام و … یک api به شما می دهند که با اتصال آن به وبسایتتان می توانید این امکان را فراهم کنید. ( آپدیت شد : تغییرات نسخه اخر ،* Fixed: G-Suite Gmail accounts ) به نسخه ۲.۱.۷ بروز شد .

۷- افزونه User Tags فارسی ۲.۰.۸ : با استفاده از این پلاگین در وبسایت شما امکان ایجاد تگ کاربران نیز اضافه می شود. بدین معنی که کاربران شما می توانند پروفایل یکدیگر را در قسمت های وبسایت شما تگ کنند تا از این طریق باهم تعامل جالب تری داشته باشند.

۸- افزونه Notices فارسی ۲.۰.۴ : به شما امکان می دهد تا اطلاعیه های مهم را به اطلاع کاربرانتان برسانید.این امکان می تواند برای کاربران عضو شده باشد و یا همه ی بازدید کنندگان سایت شما که از این اخبار مهم اطلاع رسانی شوند.

۹- افزونه instagram فارسی ۲.۰.۳: این امکان را به کاربران وبسایت شما می دهد تا بتوانند تصاویر اینستاگرام خود را در پروفایل کاربری شان نمایش دهند .

۱۰- افزونه myCRED فارسی ۲.۱.۳: این افزونه این امکان را به شما می دهد تا کاربران وبسایت بتوانند پروفایل خودشان را بروزرسانی کنند و تغییراتی درآن ایجاد کنند و همچنین امتیاز ، مدال ها و جوایزی را که دریافت کرده اند را به زیبایی تمام در پروفایل آن ها نمایش می دهد. به ۲.۱.۵ بروز شد .

۱۱- افزونه profile-completeness فارسی ۲.۱.۰: این افزونه کاربران وبسایت را تشویق یا مجبور می کتد تا پروفایل شان را تکمیل کنند و همین مورد باعث می شود تا وبسایت شما کاربرانی حقیقی داشته باشد.

۱۲- افزونه reviews فارسی ۲.۱.۱ : سیستم بسیار قوی که امکان امتیاز دهی کاربران به یکدیگر را فراهم می کند. به ۲.۱.۳ بروز شد .

۱۳-  افزونه verified-users فارسی ۲.۰.۴: با استفاده از این افزونه کاربران وبسایت می تواند برای تایید خود درخواست دهند و به راحتی توسط مدیریت وبسایت تایید شوند علاوه براین کاربران می توانند درخواست خود را لغو کنند.ویژگی های دیگر از این افزونه به شرح زیر می باشد :

مدیریت تمام درخواست های تاییدیه  را در ایمیل خود دریافت میکند و میتواند این موارد را به راحتی مدیریت کند.
همچنین کاربران وقتی توسط مدیریت تایید می شوند ایمیلی درباب این موضوع دریافت خواهند کرد
ایجاد فیلتر در پنل مدیریت درقسمت مدیریت کاربران که مدیریت می تواند تمام کاربران تایید شده و تایید نشده را مشاهده کند ، که این خود سبب سهولت در مدیریت کاربران خواهد شد.

۱۴- افزونه woocommerce فارسی ۲.۱.۶: افزونه ای که به راحتی ارتباط میان افزونه عضویت حرفه ای و افزونه کاربردی ووکامرس را فراهم می آورد،از ویژگی های جذاب این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اضافه شدن تب خریدهای کاربر در پروفایل کاربری  ، نمایش سفارشات کاربر در پروفایل کاربری ، تعریف نقش انحصاری برای کاربرانی که محصولات خاصی را خریداری کرده اند . و…   به نسخه ۲.۱.۸ بروز شد .

۱۵- افزونه Ultimate Member – Easy Digital Downloads 1.0.1 : ایجاد ارتباط بین فروشگاه ساز فایل ایزی دیجیتال دانلود و التیمات ممبر

۱۶- افزونه Ultimate Member – Friends v2.1.2 فارسی: با افزودن دوستان شما میتوانید با ارسال و پذیرش / رد درخواستهای دوستان، کاربران را به دوستان خود تبدیل کنید. به نسخه ۲.۱.۳ بروز شد .

راهنمای کار با افزونه

راهنمای استفاده : پس از نصب افزونه  اصلی فارسی نام افزونه در پنل ایجاد میشود ( مدیریت کاربران )

سپس شروع به نصب افزودنی هایی که نیاز دارید بکنید ، توجه کنید قرار نیست تمام افزودنی ها را نصب کنید زیرا تعداد زیاد نصب افزونه در وردپرس پیشنهاد نمیشود هر کدام که نیاز دارید نصب کنید بعد از نصب هر افزودنی تنظیمات ان در بخش  : برنامه های افزودنی افزونه نمایان میشود .

در لیست دانلود : افزونه Ultimate Member فارسی سازی شده آخرین نسخه یعنی ۲.۰.۵۶ وجود دارد به همراه افزودنی های فارسی رایگان و پولی اش

2
پرسش های خود را ارسال کنید

avatar
1 موضوعات نظرها
1 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین پاسخ ها
نظرات داغ
2 نظر پشتیبان
PTفرشته پشتیبانان نظرات اخیر
  خبرنامه نظرات  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای داده شده
اطلاع از
فرشته
مهمان
فرشته۵

سلام این افزونه رو من نصب کردم به تنهایی که مثل دمو اصلی کار نمیکنه باید تک تک افزونه های مرتبط رو خرید و این خیلی استفاده از این افزونه رو پیچیده میکنه ؟؟

۱۵ از ۳۲ نفر این بررسی را مفید یافتند.

به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین پاسخ ها را پیدا کنند

ایا این پاسخ را مفید یافتید؟
بله نه