امروزه اکثر افراد هزینه و امکانات لازم را برای سفارشی سازی قالب های خود ندارند و می خواهند تمامی قسمت های وبسایت خود مطابق میل انها باشند ولی اکثر شرکت های طراحی وبسایت از انجام این کار اجتناب می کنند و اگر هم قبول کنند هزینه های بالایی را دریافت می کنند.

ولی ما در پلاگین تم آی آر این مشکل را حل کرده ایم . افرادی که در شخصی سازی قالب ها و بخش های وبسایتشون مشکل دارند می توانند کار سفارش سازی قالب وردپرسی خود را به تیم پلاگین تم آی آ ر بسپارند .

قوانین بخش سفارش سازی قالب :

۱- قالب باید از سایت پلاگین تم آی آر خریداری شده باشد و در قسمت افزودنی های محصول ، قسمت سفارش سازی قالب انتخاب و مبلغ آن پرداخت شده باشد .

۲- سفارش سازی قالب شامل کدنویسی نمی باشد و اگر خواهان افزودن قسمت جدیدی در قالب هستید فقط در صورتی که با افزونه این قابلیت قابل اضافه شدن باشد انجام میشود و همچنین افزونه باید از سایت پلاگین تم آی آر خریداری شود یا قبلا شده باشد .

۳- سفارش سازی قالب با مبلغ ۱۰۰ هزارتومان پایه شامل :

۱- نصب افزونه مداد زرد و سفارش سازی با این افزونه می باشد و شامل تغییر رنگ و بک گراند کلیه قسمت های نمایشی سایت ، تغییر ابعاد و اندازه ها و مکان های گزینه ها  ، تغییر فونت و ابعاد متن

۲- جایگزینی اطلاعات سایت شما با مطالب و اطلاعات دموی قالب ، مثل اطلاعات آدرس ، تماس ، درباره ما ، خدمات ، معرفی   – تبصره : جایگزینی شامل جایگزینی محصولات یا مطالب شما با محصولات دمو نمی باشد ، نهایتا ۲ الی سه محصول یا مطلب برای کمک در شروع انجام می پذیرد .

 

– بخش افزودنی نصب و تنظیم افزونه های سئو و امنیت سایت وردپرسی به مبلغ پایه ۳۰ هزارتومان

از آنجا که مباحث امنیت و سئو دو بحث بسیار مهم و جدانشدنی سایتهای وردپرسی هستند برای سفارش سازی این دو بخش می توانید از افزودنی محصول قسمت : نصب و تنظیم افزونه های امنیت و سئو استفاده کنید .  تبصره : با این سفارش امنیت و سئوی داخلی سایت شما تامین خواهد شد و در آینده نیاز به هزینه گزاف و زیاد در این بخش نخواهید داشت ، زیرا اگر کار از همان ابتدا اصولی انجام شود در آینده نیازی به جبران خطاها و اشتباهات که گاهی به قیمت از دست دادن سایت خواهد بود نخواهید بود ، همین هزینه کوچک را بسیاری از سایتها با عناوین مختلف و قیمت های زیاد انجام می دهند . پس اگر دوست دارید در آینده سایتان هک نشود ، ویروسی نشود ، و در گوگل راحت مطالب و محصولاتتان بالا باشد این قسمت را از دست ندهید .

تبصره مهم : پلاگین تم آی آر جوابگوی اشتباهات بعدی صاحبان سایتها در قبال روشهای اشتباه سئو ، یا سهل انگاری های بعدی در زمینه امنیت نمی باشد ، لطفا مقالات امنیت و سئو را در اینترنت و سایت مطالعه کنید که بعدا کاری را اشتباه انجام ندهید .